Zamanifestuj swoje
marzenie o własnej
stronie internetowej

Masz magiczne moce, którymi chcesz dzielić się ze Światem? Jednak w Twojej głowie piętrzą się znaki zapytania i "ale"? Pomogę Ci stworzyć miejsce w sieci, które będzie wyrażało Twój naturalny magnetyzm rozwiewając przy tym,
raz na zawsze, wszelkie wątpliwości.

Trafił swój na swego. Ja również znam się na magii...

Pomogę Ci zostać ZROZUMIANĄ
- dam konkretne wskazówki, co i jak pisać, by docierać do Serc Twoich idealnych Odbiorców

Pomogę Ci podzielić się PRAWDĄ
- będę wsparciem w Twoim wyjściu do Świata niczym akuszerka przy CUDzie narodzin

Pomogę Ci wyrazić Twoją ENERGIĘ
- zaprogramuję Twoją stronę intencją niesienia dobra tak, by czuło się na Niej Ciebie

To "ten czas", byś GŁOŚNO i WYRAŹNIE zaczęła opowiadać o swoich czarach. Zobacz, jak opowiedziały mi o nich inne Kobiety.

Opinie szczęśliwych Klientek

Krok po kroku...

Wyślij do mnie wiadomość - napisz lub nagraj swoją opowieść o tym, czym się zajmujesz, dlaczego to robisz i po co Ci strona internetowa.

Umówimy się na rozmowę telefoniczną lub video, ponieważ w ten sposób możemy się poznać i poczuć, czy to współpraca naszych marzeń.

Pracujemy w trybie "live". To znaczy: jesteśmy w stałym kontakcie przez messenger, i to znaczy: pokazuję na bieżąco wszystko, co tworzę.

Wybierając zestaw numer 1 otrzymujesz gotową do pokazania światu stronę po 7 dniach. Wybierając opcję numer 2, potrzebujemy 30 dni na naszą współpracę.

Prawdopodobnie zapytasz mnie również o to...

To zależy od 2 rzeczy: tego, jak rozbudowaną stronę chcesz mieć – ile będzie na niej zakładek, czy będzie mieć funkcję sklepu oraz czy masz gotowe na nią materiały.

Jeśli teksty przygotowałaś wcześniej, wybrałaś zdjęcia, to strona może powstać w kilka dni.

Jeśli nie masz tekstów, a masz czas, by na bieżąco je przygotowywać, praca potrwa ok 2-4 tygodni.

Jeśli nie masz nic, a dodatkowo masz napięty grafik, to proces może się trwać miesiąc lub dłużej.

Pracuję w WordPress (dzięki temu możesz później w pełni edytować każdy zakamarek swojej strony www).

Stronę buduję przy pomocy Theme Buildera Elementor PRO na pustym, białym motywie.

Elementor PRO instaluję na Twojej stronie z moją licencją, masz dostęp do wszystkich aktualizacji. 

Domena to nazwa i adres url Twojej strony. Hosting to wirtualna przestrzeń, w której przechowywane są pliki Twojej strony. SSL to certyfikat bezpieczeństwa.

Korzystam z usług LH.pl.

Jeśli zakupisz domenę/hosting wchodząc na ich stronę przez ten link: https://www.lh.pl/?ref=joannanowak, to otrzymam zniżkę na ich  usługi. DZIEKUJĘ.

Nie, nie piszę tekstów za Ciebie, jednak w zestawie czarów numer 2 mogę Ci pomóc w ich zredagowaniu. Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki o tym, jak najlepiej napisać teksty, by wzbudzały zainteresowanie i były empatyczne.

Uważam, że Ty najlepiej potrafisz wyrazić swoją energię w słowach. Czasem wystarczy je tylko dopieścić.

Dodając Twoje teksty na stronę poprawiam literówki, błędy interpunkcyjne i ortograficzne, czasem szyk słów w zdaniu – mówiąc krótką robię korektę.

Od ustalenia intencji, przygotowania materiałów, opisu bohatera, dopasowania do niego przekazu, zaprojektowania szkieletu strony. Prowadzę Cię krok po kroku. Jesteś w dobrych rękach.

Na zakończenie współpracy otrzymasz od mnie przewodnik pdf po kokpicie strony, instrukcję dodawania podstron oraz wpisów, a także instrukcję korzystania z Mailerlite.

W ciągu 14 dni od zakończenia prac na stronie możesz śmiało do mnie pisać, gdy czegoś nie będziesz potrafiła zrobić, a ja Cię pokieruję. W zestawie czarów nr 2 opieka nad stroną trwa 30 dni.

W materiałach video nie uczę Cię obsługi Elementora. Jedynie pokazuję, jak go uruchomić, by edytować podstrony.

Tak, możemy ją stworzyć na mojej subdomenie, a potem przenieść na Twoją domenę.

Oczywiście! To Twoja strona. Możesz ją dowolnie zmieniać.

Ja osobiście tego nie robię, ale możesz liczyć na pomoc Iwony.

Nie, nie wykonuję poprawek ani drobnych prac technicznych. Chyba, że już jesteś moją Klientką albo chcesz zrobić na stronie rewolucję. W poprawkach może pomóc Iwona.

 • pomoc przy zakupie domeny i hostingu
 • instalacja WordPressa i potrzebnych wtyczek
 • ELEMENTOR PRO
 • stworzenie 10 podstron
 • formularz kontaktowy
 • media społecznościowe
 • "logo" w postaci literowej
 • założenie konta w Mailerlite i utworzenie formularza
 • system śledzenia statystyk
 • wskazówki dotyczące pisania treści do każdej z zakładek​
 • korekta przygotowanych treści, sugestie zmian
 • praca z fundamentami biznesu
 • praca z podróżą bohatera i złotym kręgiem
 • pomysły na tematy 3 pierwszych wpisów blogowych
 • prowadzenie krok po kroku przez cały proces
 • stały kontakt przez messenger
 • materiały pdf z instrukcjami obsługi strony i Mailerlite
 • 30-dniowe wsparcie w obsłudze strony

Dodatkowo: funkcja sklepu Woocommercce / platforma kursowa / opieka nad stroną powierzona Iwonie / sesja fotograficzna u Asi / dokumenty i konsultacja prawnicza

Czas współpracy: około 30 dni

PROCES SAMOPOZNANIA

Kiedy podejmujemy współpracę nasza energia miesza się ze sobą i od naszego wspólnego TAK zaczyna pracować… Nagle zaczynają spływać na Ciebie różne pomysły, przychodzą do Ciebie „znikąd” słowa mocy, w głowie widzisz obrazy, ale też… pojawiają się pytania „czy jestem gotowa na własną stronę”, „czy ja właściwie mam jakąś moc”, „czy sobie poradzę z jej obsługą”, „co powie Rodzina i znajomi”? To oczywiste. Fala entuzjazmu miesza się z falą obaw. Jesteś jak surfer, który potrzebuje stabilnej deski – poczucia bezpieczeństwa i wsparcia. Mnie.

Tworzenie strony internetowej ze mną to podróż na Hawaje.

Jest przyjemnie, słonecznie, ale też czasem spada się z wysokiej fali i trzeba mocniej zagłębić się w siebie, bo na przykład podświadomość wybije jakieś trudne wspomnienia czy przekonania albo samokrytyk włączy hamulec auto-sabotażu. W czasie naszej podróży porządkujesz fundamenty swojego biznesu, docierasz do ich Źródła ukrytego w zakamarkach Twojego Serca. Mierzysz się z pytaniem „dlaczego to robię”. Często aktualizujesz w swoim oprogramowaniu temat wartości swoich usług (a nawet i siebie), tego, co dajesz ludziom, rozprawiasz się z tematem sprzedaży i zasługiwaniem na wyjście do świata z pełnią swoich talentów.

Będę zaszczycona mogąc towarzyszyć Ci w tej wyprawie.

Uściski, Lidia

Dlaczego ja?

Dlatego, że doskonale rozumiem i czuję Twój biznes. 

Dlatego, że mam „duchowe” podejście do sprzedaży, marketingu, stron internetowych, pieniędzy i współpracy – to energia!

Dlatego, że branża duchowości / rozwoju osobistego / pracy z przekonaniami jest mi znana nie tylko „zawodowo”, ale i prywatnie.

Dlatego, że wiem kim jest Twój klient, potrafię się w niego wczuć i mogę podpowiedzieć Ci, jakich słów użyć, by dotrzeć do Jego potrzeb i pragnień.

Dlatego, że współpraca ze mną to dawka przyjemności, poczucie bezpieczeństwa, deszcz pomysłów.

Dlatego, że mam wiedzę i doświadczenie na temat WordPressa połączone z darem czucia tego, jaka strona dla mojej Klientki będzie idealna.

Opinie szczęśliwych Klientek

W teamie raźniej!

Lidia jest głową i Sercem operacji, prowadzi rozmowy z Klientkami i utrzymuje z Nimi ciepłe relacje, towarzyszy im w wewnętrznych podróżach, pisaniu treści na strony, odpowiada za wizualną część strony i czary energią

Iwona jest niezastąpionym wsparciem technicznym i SEO, wordpress nie ma przed Nią tajemnic, koduje wsłuchując się w morskie fale Bałtyku, Jej praca to hobby, jest hybrydą kreatywności i praktyczności

Ania jest strażniczką RODO na stronach internetowych i w małych firmach, dzięki Niej możesz spać bezpiecznie śniąc o wielkich wizjach rozwoju Twojego biznesu, prowadzi konsultacje i dostarcza niezbędne dokumenty

Asia ma dar ukazywania naturalnego piękna kobiet, na zdjęciach opowiada historie swoich modelek, łapie Ich niepowtarzalną energię, spotkania z Nią odbywają się w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze