Portfolio

Wiem, że tutaj zaglądasz. Chcę Ci tylko powiedzieć, że portfolio mało mówi o mnie i stylu mojej pracy,
no może poza tym, że działam elastycznie - dopasowuję stronę do Klientki, a nie swojego ego.
Dla mnie najważniejsza jesteś Ty. Na stronie przekazujemy Twoją energię.
Dlatego te strony mówią dużo, ale o Ich Właścicielkach - tak, za wszystkimi tymi biznesami stoją Kobiety.
(Potraktuj to portfolio jako bazę wartościowych kontaktów)

Chi-Chi Ude

strona i sklep online projektantki mody

"Współpraca z Lidią przy budowaniu mojej strony internetowej była czystą przyjemnością. Długo szukałam osoby, która potrafiłaby zrozumieć moją estetykę i która w sposób jasny i przejrzysty zaprezentowałaby moją pracę wirtualnemu światu. Już po pierwszej rozmowę telefonicznej wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistką. W naszej współpracy cenię sobie przede wszystkim otwartość na nowe rozwiązania, natychmiastowe efekty, bezpośredni kontakt oraz humor i radość z efektów pracy. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie."
- Chi-Chi Ude

IZABELA KULESZA

strona Izabeli, która uczy Kobiety zarządzania domowym budżetem indywidualnie i w grupach na Zoom

“...to była cudowna podróż...jestem niezmiernie wdzięczna Lidii za to, że mi w niej towarzyszyła… od początku prowadziła mnie niczym dobry duch, wyczuwając moje wątpliwości czy czytając wręcz w moich myślach! Niezwykła kobieta! Jeśli szukasz kogoś kto stworzy Twoją stronę, która będzie odzwierciedleniem tego co Ci w sercu gra to Lidia jest odpowiednią osobą. Fachowiec jedyny w swoim rodzaju! Poza tym, że ma cudowne podejście do klienta, przepięknie redaguje teksty, to przeprowadzi Cię także przez meandry domeny, hostingu, polityki prywatności, regulaminu sklepu czy płatności online, o których kompletnie nie miałam pojęcia. No i na koniec - cierpliwość - to jej drugie imię 😉 Z całego serca polecam współpracę z Lidią!”
- Izabela Kulesza

Twój Czas Anna Zieniuk

kreatywna przestrzeń samopoznania oraz uzdrawiania ciała i ducha online i stacjonarnie

"Bardzo długo zwlekałam aby oddać swoja stronę w ręce Lidii. Ciągle miałam przekonanie, że przecież ja dam radę sama. Napiszę kilka tekstów, dodam grafikę i będzie dobrze. Jednak od samego początku miałam poczucie, że to wszystko nie jest takie jakie chciałabym żeby było. Nic na mojej stronie do siebie nie pasowało. Kiedy już stwierdziłam, że tak dalej być nie może napisałam do Lidii. Lidia zgodziła się zająć moją stroną. Na początku był inny zamysł, inna kolorystyka, inny układ strony. Umówiłyśmy się z Lidia, że będzie to całkiem co innego niż wyszło w efekcie końcowym! Sama nie widziałam tego w mojej głowie, bazowałam na tym co już widziałam. Jednak praca z Lidią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Często nie wiedziałam jak napisać Lidii co ja bym chciała żeby tam było. Zanim pomyślałam o tym Lidia jakby odczytywała to wszystko i sama proponowała aby zrobić tak. Okazywało się, że to jest to o co mi chodziło. Wywiązało się między nami cudowne połączenie dzięki, któremu moja strona teraz jest piękna, lubię na niej być i już nie czuję oporu, żeby gdzieś podzielić się nią. Lidia jest bardzo otwarta, cierpliwa i wyrozumiała. Miałam wrażenie, że często zadaję pytania takie bez sensu. Ale zawsze spotkałam się ze zrozumieniem. Teraz wiem, jak wszystko jest ze sobą połączone i jak Lidii praca jest potrzebna. Ona pomaga nam wyjść do świata z tym co nam w duszy gra. Moje teksty zaczęły po prostu płynąć kiedy przyszedł czas wstawiania ich na stronę. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość współpracy z Lidią. Postanowiłam, że Lidia będzie opiekować się moją stroną przez kolejny rok. Okazało się, że dla mnie to duża pomoc. W między czasie wychodzą rzeczy, którymi Lidia się zajmuje, dodaje grafikę do moich postów i strona nadal jest piękna. Wiem, że poprzez mój brak wyobraźni nie wyglądałaby tak... Z całego serca polecam Lidię bo ona nie tylko tworzy strony ona realizuje siebie w ten sposób i wszystko co robi płynie z jej serca dlatego efekty jej pracy są takie cudowne. Dziękuję z całego serca Twoja praca jest ogromnie ważna i bardzo potrzebna❤️ "
- Anna Zieniuk

PASYA

kreatywna przestrzeń samopoznania oraz uzdrawiania ciała i ducha online i stacjonarnie

"Polecam współpracę z Lidią z głębi serca. Stworzyła dla mnie przepiękną stronę www, pomogła odczytać moją wizję i przełożyć na język medialny, techniczny. Elastyczna, otwarta na pomysły, nie narzuca, słucha, konsultuje, rozmawia. Tworzy z pasją, z miłością, czuć to poprzez jej zaangażowanie w pracę. Zaprasza Cię do myślenia, do głębszego procesu, pracy nad sobą. Czułam, że to był nasz wspólny projekt, moment zatrzymania, refleksji nad sobą, nad życiem... Dla mnie piękny proces. Polecam zwłaszcza kobietom świadomym, wiedzącym czego chcą, kreującym biznesy z duszy!!!"
- Asia Prusinowska

Bliżej Nieba

strona pensjonatu mieszczącego się w Woli Skrzydlańskiej, działającego w duchu slow life

"Z całego serca polecam współpracę z Lidią. Strona internetowa wykonana przez Lidię jest piękna, dopieszczona, zadbana. Dziękuję za wysłuchanie moich pomysłów i wdrożenie ich na stronę."
- Agnieszka Wlazłowska, menadżer

Life Quality

dwujęzyczna strona Sandry - certyfikowanego Terapeuty Ustawień Systemowych i Anatomii Metafizycznej

"Z serca polecam pracę z Lidią. Długo szukałam kogoś, kto zajmie się moim projektem, cieszę się to trafiłam na Lidię. Świetna kobieta. Ma głowę pełną pomysłów i sugestii. Od razu widać, że Lidia kocha to co robi, przez co strony przez Nią stworzone są pełne miłości i ciepła. To takie promyki energii wśród miliona innych stron. Serdecznie dziękuję!!!
- Sandra Osetek

Katarzyna Piwońska

strona dyplomowanej Terapeutki medycyny chińskiej (TCM) i Theta Healing, wspiera w powrocie do zdrowia

"Dzięki Lidii moja strona jest ciepła i generalnie piękna :)) dziękuję za pomysł z sesją zdjęciową i pomoc w zorganizowaniu. To było ciekawe przeżycie "
- Katarzyna Piwońska

Elwira Wolska

healer, osoba wysokowrażliwa, pracuje z energią, metodą wewnętrznego dziecka, z linią rodową

"Z czystym sercem polecam współpracę z Lidią. Jestem jej wdzieczna za zaangażowanie w wykonanie mojej pięknej strony internetowej. Lidia sprawiła, że czułam się jakbym urządzała mieszkanie, dobierając dodatki i kolory, swobodnie przy tym eksperymentując z formą. Lidia zadbała także, żebym nie obawiała się a wręcz z dumą wyeksponowała pewne treści na stronie, które oddają istotę mojej pracy i moją osobowość."
- Elwira Wolska

Patiak Journals

handmade notatniki

"Współpraca z Lidią przy tworzeniu strony internetowej była bez zarzutów. Lidia to wspaniała kobieta, o wielkiej mocy kreatywnej i przede wszystkim wyczuciu stylu. Jeśli pragniesz mieć własną stronę, a nie wiesz od czego zacząć na pewno Lidia dzięki pytaniom jakie zadaje, pomoże Ci stworzyć wizje Twojej strony i popłynąć w tym tak, że stworzycie coś magicznego. Pięknie stworzona strona z uwagą na każdy detal. Również współpraca zainspirowała mnie, nie tylko na skupianiu się na wizualnej stronie biznesu, ale również na przekazywaniu swojej wizji poprzez słowa. Dziękuję"
- Patrycja Odzimkowska

Sleep Lovers

ekologiczne akcesoria do snu i relaksu, poduszeczki, termofory wypełnione naturalnymi wkładami

"Współpraca z Lidią to była ogromna przyjemność! Pełny profesjonalizm i przy każdym kontakcie cudowna energia, która motywowała do podwinięcia rękawów i działania. Lidia jest takim Aniołem Stróżem biznesu kobiety, która dopiero zaczyna. Wskazuje drogę, motywuje i wspiera. Serdecznie polecam! Efekty współpracy z Lidią możecie zobaczyć na mojej stronie."
- Ewelina Sobczak

Magdalena Lamentowicz

mentorka kobiecego sukcesu pomagająca budować biznes w oparciu o życiowe wartości

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Lidią. Miałam wcześniej różne doświadczenia z tworzeniem strony www, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim wspierającym podejściem. Lidia poprowadziła mnie przez proces tworzenia treści na stronę z lekkością - to nie był smutny obowiązek, to była ogromna przyjemność! Bardzo pomocne były dla mnie pytania, których listę otrzymałam od niej w udostępnionym dla mnie folderze w chmurze. Na podstawie moich odpowiedzi, Lidia układała treści na stronie, a ja mogłam na bieżąco obserwować proces tworzenia. Lidia z miłością tworzyła moją stronę, sklep i platformę kursową - absolutnie nie jest przesadą tak powiedzieć – ona naprawdę jest zadedykowana procesowi twórczemu. Jej atutem jest też umiejętność przełożenia wiedzy technicznej na temat różnych rozwiązań, wtyczek, aplikacji (o których nie miałam pojęcia, że istnieją) na „ludzki” język zrozumiały dla nietechnicznych. Bardzo, bardzo rekomenduję współpracę z Lidią!"
- Magdalena Lamentowicz

Łap Te Chwile

fotografia i film

"Lidia tworzy strony kobieco i prosto z serca, polecam serdecznie współpracę w Lidią jeśli szukasz kreatywnej, uśmiechniętej, pełnej dobrej energii osoby, która stworzy stronę o jakiej marzysz, i która będzie trampoliną dla Twojego biznesu."
- Joanna Nowak

Adriana Borzyszkowska

coach, terapeuta alternatywny, inspirator i towarzysz zmiany, pracuje metodą wewnętrznego dziecka

"To co najbardziej ujęło mnie w mojej współpracy z Lidią to że nie trzeba było używać zbyt wielu słów. Przyszłam do Lidii bez pomysłu i inspiracji na stronę...z samym tekstem. Zaufałam a ona oddała idealnie to czego ja nie mogłam wyrazić. Dziękuję."
- Adriana Borzyszkowska

Na Nowo

pielęgniarka ludzkich Dusz, terapeuta alternatywny w duchu pracy z wewnętrznym dzieckiem

"Praca z Lidia byla dla mnie bardzo rozwijajaca i sprawiila mi wielka satysfakcje. Jej wnikliwe pytania i trafne spostrzezenia pozwolily mi odnalesc rdzen mojej prawdy i mojego " dlaczego". Lidia wykazywala też nadludzka wrecz cierpliwosc w temacie mojej kompletnej niewiedzy technicznej. Strona ktora powstala w wyniku naszej wspolpracy w pelni oddaje to co chcialam przez nia wyrazic I spelnia moje oczekiwania pod kazdym wzgledem. Dziekuje Lidia. Bardzo dziekuje."
- Edyta Warszawska

Face Yoga Shine

warsztaty i kursy indywidualne z zakresu jogi twarzy, masażu Gua Shea

"Wspaniała współpraca! Lidia bezbłędnie odczytała co mi w duszy gra i powstała strona, o jakiej marzyłam, kobieca, delikatna, ale konkretna. Lidia była bardzo pomocna i z niezwykłą intuicją rozwiewała wszystkie moje niepewności, a było ich mnóstwo. Jeśli myślisz o własnej stronie internetowej, idź jak w dym! Bardzo polecam, jestem zachwycona efektem!"
- Agata Moszumańska

Justyna Pettke

terapeuta alternatywny, pracuje metodami: wewnętrznego dziecka, EFT, Recall Healing (totalna biologia, medycyna germańska)

",,Po nitce, do kłębka." Tak trafiłam do Lidii. Współpraca z tą Kobietą, to czysta przyjemność. Pierwsze co mnie ujęło to komunikatywność. Lidia jest ciepłą i kompetentną osobą, a do tego sczytała to, co we mnie zakwitało. Stworzyła stronę, która jest odzwierciedleniem mnie. Była uważna na moje sugestie, słuchała i nanosiła poprawki. W drugą stronę to też działało, bo Lidia otwarcie mówiła, co nie będzie wskazane, że czcionka, którą wybrałam nie jest odpowiednia i to też jest dla mnie cenne w współpracy z nią. Lidia, jest dokładna w szczegółach, uważna, dopieszcza stronę, jak Doula kobietę, która wypuszcza na świat swoje dziecko. Towarzyszy, jest obecna i wspiera, jednak to moje dziecko, które ja tworzę i ,,rodzę". Do tego przy tworzeniu strony, ja sama przeszłam ogromny proces, który przetransformował mnie w pewnych aspektach, dzięki czemu uwolniłam kilka konfliktów. Bardzo polecam współpracę z Lidką, ponieważ jest to osoba, która ma ogromną intuicję i wgląd w drugiego człowieka, widząc jego pragnienia, nie narzuca swojej wizji. Dlatego z serca polecam."
- Justyna Pettke

Ogrody Świadomości

terapeuta alternatywny, pracuje metodami: wewnętrznego dziecka, EFT, Recall Healing (totalna biologia, medycyna germańska)

"Współpraca z Lidią to połączenie profesjonalizmu i kobiecej kreatywności. Piękna strona, powstająca szybko i w zgodzie z moją duszą. Od samego początku w dobieraniu kolorów, zdjęć, grafiki, całego designu miałam poczucie, że nie jest to po prostu zlecenie do odklepania ale że Lidia angażuje się cała i chce oddać moją osobowość, moją pracę, moja pasję poprzez stronę która tworzymy wspólnie. W ciągu tych kilku krótkich tygodni mogłyśmy uzgodnić wszystko, prowadzić rozmowy o nas, o mnie a przy okazji nauczyłam się mnóstwa nowych , nieznanych mi rzeczy. To jest jakby wyższy wymiar współpracy. Lidia jest ciepła i subtelna a jednocześnie bardzo konkretna w tym co robi. Dla tych z was , które jeszcze się zastanawiają – bardzo serdecznie polecam. Z wdzięcznością."
- Kamila Sobiesiak

IN ID
studio projektowania wnętrz
ZOBACZ
Dreamersland
agencja eventowa
ZOBACZ
Kwiaciarnia Magnolia
kwiaciarnia w Grojcu woj. małopolskie
ZOBACZ
Dotyk Miłości
wsparcie w procesie samouzdrowienia w oparciu o pracę z wewnętrznym dzieckiem, metody Levine`a, Lowena
ZOBACZ
Calma Y Alma
masaże w Trójmieście
ZOBACZ
Avantura
legginsy, kominy
ZOBACZ
Previous
Next

Poczujmy, czy między nami jest chemia.
Sprawdźmy, czy nasze wartości mają wspólny fundament.
ZDECYDUJMY, czy ta współpraca odżywi nas obie.
Napisz do mnie, umówimy się na rozmowę.
hello@lidiajekielek.pl